Hulp bij toegankelijkheid

Samen

met elkaar, eensgezind, gezamenlijk, tegelijk, een geheel vormend, gelijk, gemeenschappelijk, in dezelfde tijd, in gezelschap, met z’n allen

Zelf

de kern van de persoonlijkheid, in eigen persoon, persoonlijk, eigenhandig, identiteit, innerlijk, persoonsbenaming, aanwijzend voornaamwoord

Doen

in actie komen, maken, uitvoeren, volbrengen, bewerkstelligen, bedrijven, handelen, werken, functioneren, in praktijk brengen, uitwerken

René van Hees overleden

René is op 1 april 2020 een van de eersten in ons dorp die overlijdt aan het coronavirus.

Vanaf de start van het Dorpsplatform is René een van de actieve vrijwilligers, die vorm geeft aan de groei en bloei van de activiteiten. Hij was medewerker van de werkgroep Verkeer en van de werkgroep Dorps Ontmoetingscentrum. Tijdens de wekelijkse ontmoetingsmiddagen van het Dorps Ontmoetingscentrum beheerde hij de bonnenkassa en organiseerde de kaartactiviteiten. Ook was hij altijd actief betrokken bij de organisatie en uitvoering van de Paas- en Kerstvieringen.

DOC inloopmiddag

‘Hae heel van ’t laeve, van zien gezin en de luuj om zich heen”, lezen we in zijn overlijdensbericht. Dat bleek ook uit de vele vrijwilligersactiviteiten die René meer dan vijftig jaar in ons dorp verrichtte. Hij was jarenlang betrokken als medewerker bij de Jeugdbeweging, de EHBO, SGL en de Zonnebloem. Zijn motto daarbij was: “Als je het vrijwilligerswerk gaat doen, doe het dan goed”.

René bedankt voor je inzet in de Elsloose gemeenschap. Wij wensen zijn vrouw Ria, zijn dochters en familieleden veel sterkte bij het verwerken van zijn afscheid.

Onze Partners

adviseren-faciliteren-participeren-subsidieëren

Gemeente Stein

Het Stein van morgen
Strategische toekomstvisie
Eigen Kracht

Gilde

Gilde De Graven
Kennis, kunde en ervaring
Belangeloos overdragen

PIW

Partners in Welzijn
Informatie-hulp-steun
Ontmoeting-creativiteit-etc

MLC

Maaslandcentrum
Dorps Ontmoetings Centrum
Het samen zelf doen!

CDL

Computer Doe- en Leercentrum
Cursussen-workshops-hulpinloop

Het samen zelf doen! Meer weten?

Contact